WYPOŻYCZALNIA STROJÓW REKLAMOWYCH I MASKOTEK


Chodzące maskoty Minion

Nie od dzisiaj wiadomo, że klient wybiera oczami, a nie ma nic bardziej widowiskowego jak ogromne żywe maskotki. Wzbudzenie zainteresowania klienta za pośrednictwem standardowych sposobów jest już coraz trudniejsze, a najczęściej taka forma reklamy jest ignorowana. Żywe maskoty będą chodzić, komunikować się z Twoim potencjalnym klientem w centrach handlowych, galeriach, deptakach lub rynkach. Twoja firma zostanie zauważona wszędzie tam gdzie maskotka stanie swą nogą, a dzięki wywołanemu uśmiechowi zostanie bardzo dobrze zapamiętana.


A może zastanawiasz się nad małym COSPLAY PARTY zorganizowanym z znajomymi? Nasza wypożyczalnia strojów cosplay służy wam pomocą w przebraniu się w najlepsze maskotkowe kreacje. Pomyśl tylko jak łatwo przebrać się w wypożyczony kostium cosplay. Brak zmartwień "co później z kostiumem" oraz "na co mi to". Wypożycz u nas tanio i baw się z znajomymi jak tylko potrafisz. Zapewniamy, że taki cosplay będzie niezapomniany!


COSPLAY jest coraz bardziej popularny w Polsce więc dołóż wszelkich starań aby Cię to nie ominęło. Popularne stroje cosplay między innymi jak pikachu, minion czy nawet tinky winky z pewnością zachwycą Ciebie i innych uczestników takiej imprezy!

Jak dobrze wykorzystać stroje reklamowe do promocji firmy?


Rozdawanie ulotek

Oryginalna prezentacja produktu

Spacer maskotki z firmową koszulką

Akcje promocyjne

Rozdawanie gadżetów reklamowych

Coś więcej o maskotach


Żywe mascoty to wielkie, kolorowe i zjawiskowe stroje. Posiadają przeważnie dwa metry wysokości i składają się najczęściej z kilku elementów takich jak :
 tułów,

 ręce,

 głowa,

 nogi.

Maskoty czasem posiadają dodatki w zależności od motywu. Komplet przebrania robi niesamowite wrażenie i zwraca na siebie dużą uwagę. Maskotka wygląda zupełnie jak żywa. Nasze maskoty są pluszowe i doskonale wiemy jak dzieci uwielbiają się do nich przytulać. Każda impreza z maskotami będzie czymś magicznym.

Nasze maskoty nie są ograniczone ruchowo dlatego nadają się do każdego zadania. Aby sprawić dzieciom radość oraz wywołać pozytywne wrażenie nasze maskotki tańczą, pląsają i przewracają się.

Maskoty Pokemon Pikachu i Charmander

Wszystko to spotęguje niezliczona ilość zdjęć w sieci i filmów na YouTube, które rozniosą się zupełnie za darmo.


Minion na boisku

Jeżeli uważają Państwo to za mało efektowny sposób reklamy to prosimy wyobrazić sobie 2-3 żywe maskotki tworzące zgraną „paczkę” i robiące furorę w miejscu reklamowym. Show, które maskotki stworzą będzie nieporównywalnie bardziej widowiskowe od telebimu LED, nudnej ulotki czy reklamy w radiu.

My wiemy, że w dzisiejszych czasach do klienta należy wyciągnąć ciepłą dłoń, a nie schematyczny proces reklamy. Maskotka zagwarantuje ciepłe i miłe odebranie Państwa firmy w 100%.

Oferujemy Państwu duży wybór maskotek, aczkolwiek celujemy w najbardziej popularne i zauważalne stroje, dlatego też niektóre z przedstawionych w galerii mogą być dostępne po dłuższym czasie oczekiwania.